piątek, 21 marca 2014

WRÓG CHARLIE HIGSON

,, Kończysz czternaście lat. Jesteś prawie dorosły. Ale teraz, gdy wszystkich powyżej czternastego roku życia opanowała tajemnicza choroba, wolałbyś na zawsze pozostać dzieckiem.


Wyniszczony epidemią Londyn staje się labiryntem śmierci. Armia dzieci przeciwko armii oszalałych dorosłych – zombie. Tylko w grupie jesteś bezpieczny. Ale grupa potrzebuje przywódcy… Czy istnieją takie miejsca, gdzie wszystko jest jak dawniej?  '''Książka jest bardzo ciekawa i zaskakujaca . Nie wiem co o niej mysleć, ponieważ skączyła sie tak nagle i to jest jej minusem . Byłam pewną, żę zostało jeszcze jakieś 100 stron a tu koniec .

Bohaterowie mi sie bardzo podobali ale DLACZEGO ARRAN ZGINĄŁ ?! Wszystko trzyma w ciągłym napięciu, a mając w zanadrzu śmiertelnych wrogów w postaci dorosłych, akcja nie ma końca. Dodatkowym plusem jest poruszanie wielu wątków.

Ogółem książka mi się podobała, ale nie było tego czegoś ; )
„Ostatnie, czego ci trzeba, to żeby cię ktoś pocieszał. Chcesz wiedzieć, że ktoś jest tak przygnębiony jak ty i wie, co czujesz. Żebyś mógł poczuć, że nie jesteś sam.”


Moja ocena: 7/10

Tytuł: Wróg (orgThe Enemy)
AutorCharlie Higson
Premiera: 24.03.2010r.
Ilość stron: 414
Wydawca: Wydawnictwo Świat Książki
~Szeyli ; *


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

 

Porady Szeyli : Książki , moda i gotowanie Template by Ipietoon Blogger Template | Gift Idea